erikahoc_Laima Stasiulionyte_2_City Lights copy

Lietuviškos mados gerbėjams puikiai žinomas „erikahoc“ ženklas nustebino nauja fotosesija. Žuvies galva bei sudžiūvusios gėlės – tai objektai tapę aukštą kokybę vertinančių žmonių pamėgto ženklo fotosesijos dalimi. Natiurmortus primenančios nuotraukos ne tik pristato naujus „erikahoc“ kūrinius, bet ir leidžia iš naujo pažvelgti ir įvertinti klientų jau pamėgtus dizainerės Erikos Paulauskės darbus.

Dizainerei „erikahoc“ ženklas iš dalies yra tarsi kūrybinė žaidimų aikštelė. Tai tampa platforma, kurioje galima eksperimentuoti ir taip, pasakojant „erikahoc“ kūrybos istoriją pateikti netikėtą galutinį rezultatą.

„Ši fotosesija yra objektų žaismas. Minimalistinės rankinės, kuprinės – tai kasdieniniai objektai, per kuriuos net nematant asmens, kuriam priklauso „erikahoc“ produktas, galima jausti žmogaus pasirinkimus bei istoriją. Pasitelkiant savo kūrybą norėjau parodyti, kad kasdieniai objektai – pavytusios gėlės, seni papuošalai, išpiltas gėrimas – pateikti naujoje aplinkoje gali skleisti grožį ir estetiką. Kartu ir kiekvienas „erikahoc“ produktas turi savitą estetiką, kuri gali atsiskleisti derinant, iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus, objektus“, – sako E. Paulauskė.

erikahoc_Laima Stasiulionyte_1_Mini Muse copyFotosesijos nuotaiką dizainerė kūrė kartu su fotografe Laima Stasiulionyte. Sėkmingai įgyvendinti kūrybinį projektą dizainerei ir fotografei pavyko dėl sutapusios vertybių skalės ir galutinio rezultato matymo.

„Bet kokia fotosesija yra bendras kūrybinės grupės idėjos atspindys. Kartu su L. Stasiulionyte, pasitelkiant juostinę forografiją, suteikėme asketiškiems „erikahoc“ kūriniams tapybiškumo, o griežtoms kuprinių ir rankinių formoms papildomo šiurkštumo. Perteikiant kiekvieną „erikahoc“ kūrinį ir nestandartinius objektus pavyko sukurti natiurmortiškus vaizdinius“, – pasakoja dizainerė.

Fotosesijoje E.Paulauskė pristato du visiškai naujus „erikahoc“ kūrinius: funkcionalią piniginę ir nedidelę rankinę. Dizainerė naujuose produktuose išlaiko savo kūrybos braižą bei kokybę, kurią užtikrina kūriniams naudojama vandeniui nepralaidi oda.

erikahoc_Laima Stasiulionyte_8_Everywhere Wallet copyerikahoc_Laima Stasiulionyte_7_Muse Bucket copyerikahoc_Laima Stasiulionyte_6_Silver Ratio copyerikahoc_Laima Stasiulionyte_4_Solid Backpack copyerikahoc_Laima Stasiulionyte_3_City Backpack copy